להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 דף הבית >> מאמרים >> ארגון אירוע קטן באיזור המרכז

ארגון אירוע קטן באיזור המרכז

 

דווקא ההיפך מכפי שנהוג לחשוב אירועים קטנים מצריכים תשומת לב עד לאחרון הפרטים, ובכמה רמות מעל זו הנדרשת לתכנון מוצלח של אירוע גדול סטנדרטי.

הראשון בהם הוא הלוקיישן בו ייערך האירוע. אם סיימתם לערוך את רשימת המוזמנים ואתם יודעים כי אתם מארגנים אירוע קטן, עליכם לאתר מקום הולם לאירוע מסוג זה.
בניגוד לאירוע המיועד למאות מוזמנים, באירוע קטן חשוב מאוד שהמקום בו יתקיים יתאים בגודלו ולא יגרום למוזמנים להרגיש כאילו  הם נמצאים בחלל  ריק או כזה ש ׳גדול עליהם׳ . לשם כך, כדאי לבדוק מתחמי אירועים ייעודיים המגדירים עצמם כאולמות לאירועים קטנים, כמו EVENTO הממוקם בתל אביב.
 
בין אם מדובר בחתונה או אירוע אישי אחר, או שמא החלטתם לארגן דווקא אירוע עסקי, מתחם אירועים קטן שיתאים למספר המוזמנים שלכם, יסייע לכם ליצור אווירה אינטימית וחגיגית בערב המיוחד.
חישבו על רשימת המוזמנים שלכם – האם אירוע בלב העיר ההומה יתאים להם? האם יסכימו לנסוע אחריכם לחצר יפה ביישוב מרוחק? האם יש במקום קייטרינג או שצריך חברת חברה חיצונית של השכרת ציוד לאירועים שתספק שירות של השכרת שולחנות וכסאות, לנוחות האורחים חשיבות גדולה בבחירת המיקום לעריכת האירוע.


בחרתם מקום, מה עכשיו?

השלב הבא הוא קבלת ההחלטה בנוגע למזון שיוגש. בסופו של דבר, האוכל הוא אחד הגורמים החשובים ביותר באירוע ועליו ידברו האורחים תוך כדי האירוע וגם לאחריו.

כמו בעת בחירת המקום, קיימת גם אפשרות לאתר קייטרינג לאירועים קטנים המתמחה באירועים מסוג זה על מאפייניהם השונים והייחודיים.
כך למשל תצטרכו לחשוב כאן האם האם אתם מעדיפים קייטרינג חלבי, מעוניינים דווקא באוכל בשרי ואולי תבחרו במנות צמחוניות, בריאותניות או באירוע פינגר פוד בסגנון קוקטייל?
 
לאחר שבחרתם את סוג המזון שיוגש באירוע, תגלו שגם כאן קיימות כמה אפשרויות. כיום קיימת האפשרות לבחור בהזמנת מגשי אירוח. אלו מגשים אלגנטיים הכוללים מנות מעוצבות בקפידה המוגשות לאורחים שלכם בשיטת ׳מוכן מראש׳ ומציעות אוכל טעים בעל מראה אלגנטי ומעורר תיאבון. המגשים מתאימים מאוד למי שעורך אירוע קטן ואינטימי בו מספר מוזמנים מצומצם אך יש רצון בכל זאת להשקיע באוכל איכותי וטעים.
אפשרות זו מייתרת את צוותי הקייטרינג וחוסכת משמעותית בעלויות האירוח.


אופציה נוספת היא לבחור בבופה או לפנות דווקא אל מלצרים המגישים אל השולחן. בכל אחת מהאפשרויות קיימים יתרונות וחסרונות, אך גודל האירוע שלכם ואופיו הם המשתנים החשובים שיש לשקול בעת קבלת ההחלטה.
חברת קייטרינג מקצועית המנוסה באירועים קטנים, יכולה לסייע לכם לקבל את ההחלטה ולבחור באפשרות המתאימה ביותר עבור האירוע שלכם.


יש מקום ויש גם אוכל, כיצד מתקדמים מכאן?

לאחר שהחלטתם בנוגע לשני המאפיינים החשובים הראשונים, חשוב שתתכננו את מהלך האירוע במיוחד כאשר מדובר על חתונה קטנה בתל אביב.

אם יש לכם תוכנית שאתם מעוניינים להעביר, אמן שמופיע, הרצאה, מצגת שברצונכם להציג או טקס שצריך להשתלב בתכנון, חשוב לארגן את האירוע בהתאם לתכנית זו.

לוח הזמנים של האירוע צריך לקחת בחשבון כל פרט שאתם מעוניינים לשלב באירוע שלכם. בהתייעצות עם הקייטרינג ועם אולם האירועים, תוכלו לקבל מושג טוב יותר למתי כדאי להזמין את האורחים, כיצד לוודא שלא תהיה המתנה ארוכה מדי לאוכל ואיך לתכנן את מהלך האירוע כך שתתאפשר הנאה וזרימה מרביות.
 
תכנון קפדני תוך מחשבה על האורחים שלכם ועל מטרת האירוע יוכלו לעזור לכם להגיע אליו רגועים ולאפשר גם לכם וגם לאורחיכם ליהנות לכל אורכו. ולהתראות רק בשמחות!