להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 דף הבית >> מאמרים >> קייטרינג לאירועים באולם

קייטרינג לאירועים באולם אירועים במרכז

אולמות אירועים לא נועדו אך ורק לחגיגות כמו חתונות, ברית מילה או בר מצווה. בחלק מהמקרים נעשה בהם שימוש למסיבות או אירועי חברה גדולים שלא ניתן לעשות אותם במקומות אחרים. אחד הדברים שלא כדאי לזלזל בהם הוא הזמנת חברת קייטרינג איכותית על מנת שכל האורחים יהיו מרוצים. אין זה משנה אם מדובר בארוחות חלביות או בשריות -  להלן כמה עצות שיעזרו לכם לבצע את הבחירה הנכונה.

הבדלים במחירים

בעלי אולמות שונים במרכז עובדים באופן קבוע עם חברות קייטרינג שונות. מנה אחת שתעלה באולם אחד 250 ₪ עלולה לעלות באולם אחר 400 ₪. מדוע ישנם הבדלים כל-כך גדולים במחיר? לפעמים זה באמת מוצדק כי האוכל הוא ברמה גבוהה מאוד ביחס למקום אחר. במקרים אחרים, אותן החברות מגישות אוכל בדיוק באותה רמה של אולם אחר, אלא שהן החליטו למתג את עצמן גם בעזרת מחיר גבוה ולאו דווקא ביחד לרמת האוכל. לכן אל תוותרו על תהליך הטעימות בין אם מדובר בהזמנת קייטרינג חלבי או בשרי.

דוכני מזון

זוהי אופציה נהדרת כאשר האירוע הוא קליל ואין ישיבה מסביב לשולחנות. זה אינו מחייב את האנשים לחזור לשולחן כאשר המנות השונות מוגשות, אלא מאפשר להם לאכול מתי שהם רוצים. בדקו שאותה חברת ההסעדה מגיעה עם דוכנים יציבים ואיכותיים ולא עם מתקנים מיושנים שעלולים ליצור אווירה לא טובה במקום.

מנות פתיחה וקינוחים

רוצים להרשים את המוזמנים שלכם? אל תוותרו על מנות פתיחה וקינוחים איכותיים. בחלק מהמקרים אנשים חוסכים על כך כסף ומגישים מנות קטנות וסטנדרטיות. כאשר מדובר באירוע יוקרתי, דווקא במקומות הללו כדאי להשקיע. האורחים שלכם יודו לכם על כך.

כשרות ומנות צמחוניות

בשנים האחרונות חלה מודעות גדולה לצמחונות. כתוצאה מכך יותר ויותר אנשים הפכו לצמחונים. לכן חשוב להשקיע בהזמנת מנות צמחוניות לא פחות מאשר המנות הבשריות. הזמנת קייטרינג חלבי אינה פותרת את העניין כי סביר להניח שבאירוע המיועד למאות מוזמנים יהיו כמה טבעוניים. אל תזלזלו בהם בהזמנת שניצל תירס תפל. השקיעו בהם בדיוק באותה רמה.

שירות

בוודאי הזדמן לכם להיות באירועים ולהיתקל במלצרים חסרי סבלנות. כאשר אתם בוחרים חברת קייטרינג רצוי לבדוק שהמלצרים הם בעלי תודעת שירות גבוהה. זאת תוכלו להבין כבר בשיחה עם נציג אותה החברה. אם יש באפשרותכם לבדוק אותם בפעולה, רצוי אפילו להגיע לאחד האירועים של אותה החברה, בדיוק כמו שלפעמים מגיעים לראות דיג'יי בפעולה או רב. כל יהיה באפשרותכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

מגוון

קינוחים זאת דרך אחת לרצות את האורחים. אבל הדרך הטובה ביותר היא לדאוג שינו מגוון מנות עיקריות לבחירה. לא מומלץ להתפשר על כך. אנו ממליצים להזמין חברה שמציעה לפחות 3 מנות שונות זו מזו. כך אנשים לא יאלצו להשביע את עצמם בעזרת מנות אחרות או לחפש ארוחה במקום אחר.