להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 דף הבית >> מאמרים >> קריקטורות כגימיק לאירועים
אירועים משמחים בחיינו הם ציוני הדרך המשמעותיים המעניקים לנו תחושת משמעות וערך לחוויות, למקומות ולאנשים החשובים בחיינו. כדי להנציח את החוויות בעלות המשמעות והערך בחיים אנו מחפשים אחר אנשי המקצוע המנוסים והיצירתיים ביותר לעריכת האירועים החשובים לנו. בין אם מדובר בבר מצווה, חתונה באולם אירועים קטנים, יום עיון או יום גיבוש הרי שמגוון האטרקציות היצירתיות מאפשרות לכל אחד כיום לבחור וליצור את האירוע הייחודי המרגש שלו.
איור קריקטורה אישית לאורחים הינו אטרקציה ייחודית ומרתקת שתשאיר למוזמנים זכרון מתוק זמן רב לאחר סיום האירוע.

קריקטורות לבר מצווה

כאשר מדובר באירוע המעביר את הנער מילדות לנעורים, אין ספק שזהו אחד האירועים המרגשים ביותר בחייו. קריקטורות אישיות יכולות להיות מוצעות בכניסה לאולם או בזמן האכילה, כשהן תופסות תכונת אופי בולטת אחת של המאויר ומקצינות אותה ליצירת הקריקטורה המושלמת. בר מצווה הינה הזדמנות מצוינת להזמין את כל בני השכבה וליהנות מהאפשרות להציע להם חוויה שונה ויוצאת דופן בשונה מתמונות רגילות או מגנטים לאירועים. בעידן הרדי מייד, קריקטורה עבור אירועים קטנים בכלל ולבר מצווה בפרט הינה האמצעי היצירתי, המקורי והייחודי ביותר.

קריקטורות לכנסים וימי עיון

בין שמדובר בכנס של החברה ובין אם מדובר בכנס עסקי, בין שמדובר בערב חברתי או כל אירוע אחר המיועד לגיבוש חברתי או למטרות עסקיות – קריקטורה הינה הדרך המקורית והיצירתית ביותר ליצוק לתוך האירוע חוויה שונה המפעילה את המוזמנים ומאפשרת להם להיות חלק אקטיבי בפעילות ולא רק נדבך פסיבי באירוע. קריקטורות אישיות הן בעלות תרומה אישית ויצירתית לבניית אירוע מלא חיים, דינאמי ומעניין.

קריקטורות לאירועי קידום מכירות

משיקים מוצר חדש? יוצאים לשוק עם הפתעה? רוצים לקדם פתיחת סניף חדש של השירות המצוין שלכם? קריקטורות אישיות המאוירות עבור אורחים עסקיים ופרטיים, לקוחות פוטנציאליים ועוברי אורח סקרניים יעלו את רמת העניין ויצרו עבורכם את האירוע המושלם והמדובר ביותר באזור! בניגוד להפעלות המוכרות והישנות, קריקטורות לאירועי קידום מכירות הן סטארט אפ מרשים ומקורי שלא תזכו לראות באירועים רבים! על הקריקטורה ישנה אפשרות של חותמת העסק שתשרת את ממטרות הקד"מ.
קריקטוריסט מקצועי הינו הדרך המקורית, המעניינת והייחודית ביותר כיום ליצירת אינטראקציה ייחודית עם הלקוחות החדשים שלכם.