להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 דף הבית >> מאמרים >> ריהוט לגני אירועים

ריהוט לגני אירועים, האווירה מתחילה ברהיטים  

גני אירועים הפכו בשנים האחרונות למבוקשים מאוד. רבים בוחרים לערוך את האירוע הפרטי או העסקי שלהם דווקא בגן האירועים. יש משהו באווירה הפסטורלית והטבעית של גן אירועים שהופך את האירוע לשונה ומיוחד. בין אם מדובר בחתונות, בריתות או בר מצווה, ובין אם מדובר בכנסים, באירועים לגיוס כספים או בסדנאות עסקיות שונות, גני אירועים יכולים לעטות על עצמם מעטה רציני ומכובד, או מעטה זרוק ומשוחרר, ולהתאים את המקום לאופי האירוע. אחד הפרמטרים אשר משפיעים מאוד על האווירה והקו העיצובי של גן האירועים הם הרהיטים. ריהוט לגני אירועים יכול להיות מאופק, יוקרתי ומכובד או ססגוני, טבעי באווירה של בית. בדיוק כמו שתקדישו מחשבה לעיצוב הבית שלכם בצורה נוחה ופונקציונאלית, כך גם תעצבו את גן האירועים, בהתחשב באווירה הכללית, ותוך כדי התחשבות בנוחות המקסימאלית של האורחים במהלך האירוע. בעלי גני אירועים אשר מעוניינים לרכוש ריהוט חדש, ולעצב את הגן בצורה אחרת, ואלו מכם אשר מעוניינים לפתוח גן אירועים חדש, ומתלבטים על הסגנון העיצובי יכולים להעזר במאמר הבא.      

כיצד תוכלו לבחור ריהוט לגני אירועים בצורה הטובה והנכונה ביותר?

אין ספק כי לריהוט לגני אירועים חשיבות גדולה ומכרעת ביצירת האופי והסגנון של המקום. לכן, על מנת לבצע את הבחירה הנכונה והטובה ביותר בעבורכם, אנחנו בחברת פסים החלטנו להעניק לכם כמה טיפים חשובים שיסייעו לכם בבחירה: 

* האווירה של המקום: בראש ובראשונה עליכם לבחור מה תהיה האווירה אותה אתם מעוניינים להעביר לאורחים. לפינות הריהוט השונות, הפזורות ברחבי הגן תפקיד חשוב במהלך האירוע. פינות ישיבה אלו משמשות את האורחים המעוניינים להתרווח עם כוס קפה , מחוץ להמולת האירוע, ולנהל שיחה טובה עם אחד מבני המשפחה. התפקיד הפונקציונאלי והעיצובי של פינות ישיבה אלו מצריך בחירה חכמה ומושכלת על מנת ליצור הרמוניה בין החלקים השונים בגן.

* הסגנון העיצובי: שנית, לאחר שהחלטתם על האווירה אותה אתם מעוניינים ליצור, תוכלו להתאים את הסגנון העיצובי הכולל של גן האירועים אל האווירה. אם גן האירועים כולו מעוצב בסגנון יוקרתי ומאופק, תוכלו לבחור לרכוש פינות ריהוט חלקות, גבוהות או נמוכות, מעוטרות במעט פרחים או קישוטים עדינים. אם הגן מעוצב בצורה ביתית וססגונית, תוכלו לרכוש פינת זולה צבעונית לגני אירועים, או כמה פינות מעוצבות כאלו, ולהדגיש את הסגנון הזרוק, השובב והייחודי.

* ניצול השטח: הפרמטר השלישי והחשוב שיסייע לכם בבחירה נכונה של ריהוט הוא התחשבות בתנאי השטח של הגן עצמו. חשוב מאוד לתכן בקפידה היכן יונחו הרהיטים החדשים, על מנת למצל בצורה מיטבית את השטח העומד לרשותכם. אולם, חשוב מאוד לסדר את הרהיטים בחכמה על מנת שלא ליצור סביבה עמוסה מידי בחפצים ורהיטים, ולא נעימה.


פינת זולה צבעונית לגני אירועים

אחת מהאפשרויות השונות והפופולאריות ביותר שאנו בחברת פסים מציעים לריהוט לגני אירועים היא רכישה של פינת זולה צבעונית לגני אירועים. באפשרותכם לרכוש שני סגנונות של ריהוט:  

* פינת זולה קלאסית: פינת הזולה הקלאסית שלנו היא כל מה שגן האירועים זקוק לו על מנת ליצור אווירה שמחה, ססגונית וייחודית. פינת הזולה הקלאסית שלנו מגיעה במגוון גדלים, כאשר הגדולה ביותר מכילה כ- 6 מקומות ישיבה. כל פינת זולה כוללת יחידות ישיבה מעץ כמספר המקומות, כריות גדולות וססגוניות, מזרנים כגודל יחידות הפוטון ושולחן זולה מלבני או מרובע. את כל יחידות הזולה הקלאסיות שלנו תוכלו למצוא במגוון רחב של סגנונות וגוונים, כך שתוכלו להתאים את פינת הישיבה לגן האירועים כולו.  

* פינת זולה גבוהה: פינות הזולה הגבוהות שלנו כוללות משענות לידיים, מזרוני זולה כפולים בעובי, רכים ונוחים למגע, וגם פינת זולה מיוחדת בעלת ספסלים מתקפלים, הניתנים לאחסון ולשינוע ממקום למקום. גם פינות זולה אלו מגיעות במגוון רחב של צבעים וסגנונות, וגם פינות אלו, כמו הפינות הקלאסיות שלנו מצוידות בריפודים אשר ניתן להסיר ולכבס בעת הצורך.  

גני אירועים עושים שימוש על בסיס קבוע ואף יומי בפינות הזולות השונות. אם ברצונכם לרענן מידי פעם את הפינה, ולהחליף מעט את הסגנון והגוונים, מבלי לרכוש פינת זולה חדשה בכל פעם, תוכלו לרכוש סטים של אביזרים שונים, המיועדים לשימוש בפינות אלו, כמו ריפודים למזרונים וכריות בצבעים שונים, וכך להחליף צבע וסגנון בכל פעם.  

המאמר מוגש באדיבות חברת פסים ריהוט גן: http://www.passim.co.il